1. pl
  2. en

+48 (22) 559 39 30

Łotewska linia lotnicza Air Baltic Corporation AS (airBaltic) została założona w 1995 roku. airBaltic to hybrydowa linia lotnicza czerpiąca najlepsze praktyki zarówno z tradycyjnych linii lotniczych sieciowych, jak i tanich przewoźników.


W 2008 roku airBaltic zmienił swój model operacyjny z przewoźnika bezpośredniego na linię lotniczą sieciową, czyniąc Rygę węzłem przesiadkowym. Linia lotnicza oferuje tanie bilety w swojej siatce połączeń obejmującej Europę, Skandynawię, WNP i Bliski Wschód. Ceny są konkurencyjne nie tylko w stosunku do innych linii lotniczych, ale także do cen podróży autobusem, samochodem, pociągiem czy promem. Bilety dostępne są nie tylko na loty bezpośrednie, ale także na loty przesiadkowe.

 

airBaltic obsługuje wszystkie swoje loty jednym typem samolotu – Airbus A220-300 – najbardziej wydajnym i najbardziej ekologicznym samolotem, oferującym swoim pasażerom wysoki poziom usług. Obecnie firma posiada 43 samolotów w swojej flocie.

 

airBaltic oferuje ponad 60 połączeń z Rygi do większości miast w Europie, Skandynawii i na Bliski Wschód. Dodatkowo airBaltic oferuje bezpośrednie loty z Tallina i Wilna do wielu miast Europejskich.

Godziny otwarcia

Kontakt

info@intair.pl

 

 

 

03-821 Warszawa

ul. Żupnicza 16/59

 

Sprzedaż biletów

 

Poniedziałek - Piątek 

 10:00 - 16:00

 

Helpdesk dla biur podróży

 

Poniedziałek - Piątek

    09:00 - 17:00