Od rozpoczęcia działalności w 2009 roku, celem flydubai było zabieranie większej liczby osób w więcej miejsc i częściej. Obecnie linia lata do 120 miejsc docelowych w 52 krajach, a w miarę ciągłego rozwoju stale dodaje nowe miasta do siatki połączeń. Ponad 90 milionów pasażerów wybrało loty z Dubaju, co czyni firmę drugim co do wielkości przewoźnikiem pod względem liczby pasażerów obsługującym połączenia z Dubai International (DXB).

 

Dzięki wizji i wsparciu rządu Dubaju linia lotnicza otworzyła możliwości dla podróży, turystyki i handlu, a także usprawniła łączność, zwiększając dostępność do i z Dubaju.

 

Od 2008 roku firma złożyła 3 zamówienia na samoloty, a podczas edycji Dubai Airshow 2017 - największe zamówienie na samoloty wąskokadłubowe w regionie. Obecnie flydubai posiada jedną flotę składającą się z 79 samolotów Boeing 737, w tym 30 samolotów Boeing 737-800 nowej generacji, 46 samolotów Boeing 737 MAX 8 i 3 Boeingi 737 MAX 9.

 

W lipcu 2017 r. linie Emirates i flydubai ogłosiły zawiązanie szeroko zakrojonej współpracy, w ramach której obie linie lotnicze z Dubaju połączyły siły, aby zaoferować klientom niezrównane opcje podróży. 

Partnerstwo zapewnia klientom flydubai bezproblemową łączność z miejscami docelowymi Emirates na całym świecie na sześciu kontynentach, a pasażerowie Emirates będą mieli dostęp do regionalnej siatki flydubai i dotychczas słabo obsługiwanych kierunków. Innowacyjne partnerstwo wykracza poza współdzielenie (codeshare) i oferuje większą częstotliwość i łatwiejszy dostęp do większej liczby miejsc docelowych na całym świecie, z zaletą połączenia bagażu z punktem docelowym. To ekscytujący pierwszy krok w kierunku odblokowania korzyści wynikających z partnerstwa dla pasażerów, którzy mają możliwość korzystania z wyjątkowych korzyści oferowanych przez każdą linię lotniczą, a także oferują większy wybór i elastyczność w przypadku przesiadek przez Dubaj.

  1. pl
  2. en

+48 (22) 559 39 30

Godziny otwarcia

Kontakt

info@intair.pl

 

 

 

03-821 Warszawa

ul. Żupnicza 16/59

 

Sprzedaż biletów

 

Poniedziałek - Piątek 

 10:00 - 16:00

 

Helpdesk dla biur podróży

 

Poniedziałek - Piątek

    09:00 - 17:00